lenka, kosinová, homepage, zpěvačka, herečka, kabaret
Lenka Kosinová - oficiální webové stránky
Lenka Kosinová - oficiální webové stránky
úvod diskografie fotogalerie vystoupení odkazy články kontakt
 
Úvod

Lidé jsou různí. Někteří zapadají do šedého průměru, jiní zase výrazně vyčnívají z davu. Lenka Kosinová patří rozhodně k těm druhým. Osud k ní nebyl zrovna nejpřívětivější. Zlá sudička ji nadělila Turnerův syndrom a aby toho ještě nebylo málo, tak přidala geneticky podmíněnou vadu zraku. Naštěstí byly u kolébky též dobré sudičky, z nichž jedna jí nadělila muzikálnost a zlato v hrdle a druhá přidala optimistickou povahu, píli a neskutečnou sílu vůle s níž se jí daří překonávat všechny překážky a nepřízeň osudu. Díky této vzácné povaze nejenže nezanevřela na okolní svět, ale s přehledem překonala všechny své vrstevnice. Důkazem jsou zatím vydaná tři CD a čelní umístění v anketě Zlatý slavík v posledních několika letech.

 
Lenka je členkou hudební skupiny POMELO. Více informací získáte na stránkách http://www.skupinapomelo.cz.
 
Rádi byste Lenku slyšeli zpívat? Zavolejte do svého oblíbeného rádia o písničku na přání. Možná nemají žádné její CD, ale když vás bude víc, tak si ho časem obstarají.
 
Rádi byste se zdokonalili ve svém vlastním zpěvu, hudební teorii, hře na klavír či zobcovou flétnu? Napište Lence email na adresu lencacermak@gmail.com, ráda se vám ozve.
 
Bolí vás záda? Máte problémy s páteří či pohybovým ústrojím? Odborná masáž - viz Rudolf Kosina (www.rudolfkosina.cz) - Vám jistě pomůže.